Zimski športni dan

Sneg, le kje se skrivaš? Otroci v vrtcu te težko čakajo, tebe pa še vedno ni. Ker je bila želja po zimskih radostih velika, smo se odločili, da jo uresničimo. Pri tem nam je na pomoč priskočil gospod Srečko Mohorič, za kar se mu še enkrat lepo zahvaljujemo.

Na lep sončen februarski dan smo se z avtobusom odpeljali do smučišča Rudno. S seboj smo vzeli zimsko opremo, ki je to zimo ostala skrita v omari. V vsej bojni opremljenosti s smučarskimi kombinezoni, rokavicami, kapami in šali smo zagrizli v klančino smučišča. Vsak je s seboj imel lopatko, najmlajši pa tudi tovornjake, kanglice in lopatke. Spuščali smo se po snegu, delali kepe in se igrali. Imeli smo se zelo lepo, zato nam je čas kar prehitro minil.

To je bil res pravi zimski športni dan.

Katja Luznar

AV RUDNO 01AAAV RUDNO 02AAAV RUDNO 03AAAV RUDNO 04AAAV RUDNO 05AAAV RUDNO 06AAAV RUDNO 07AAAV RUDNO 08AAAV RUDNO 09AAAV RUDNO 10AAAV RUDNO 11AAAV RUDNO 12AA