Predstavitev kolesarjenja

 

Prav vsi že nestrpno čakamo, da se izza oblakov pokaže toplo sonce, da nas ogreje, napolni z energijo ter da na dan pripeljemo kolesa, poganjalce, tricikle,… Za začetek kolesarske sezone smo v vrtcu nestrpno pričakovali obisk gospoda kaplana Bernarda Rožmana, ki se s kolesarjenjem rad ukvarja. Predstavil nam je dele kolesa, kolesarska oblačila in opremo, pripomočke in pravilno obnašanje kot udeleženec v prometu. Prav tako nas ni pozabil spomniti, da se je pred pričetkom kolesarjenja potrebno dobro ogreti. Z otroki smo se tako vsi dobro ogreli, kmalu pa je sledil kondicijski trening, pri katerem so se otroci z veseljem pognali v tek in čez ovire. Po zanimivi predstavitvi pa že čakamo na kolesarske dneve, da bomo lahko tudi sami preizkusili naša kolesa.

Za super in zabavno predstavitev se mu res lepo zahvaljujemo in mu želimo še veliko varno prevoženih poti s kolesom.

Irena Vodnik

AV KAPLAN KOLESAR 1 POMANJSANA SLIKAAV KAPLAN KOLESAR 2 POMANJSANA SLIKAAV KAPLAN KOLESAR 3 POMANJSANA SLIKAAV KAPLAN KOLESAR 4 POMANJSANA SLIKAAV KAPLAN KOLESAR 5 POMANJSANA SLIKAAV KAPLAN KOLESAR 6 POMANJSANA SLIKAAV KAPLAN KOLESAR 7 POMANJSANA SLIKAAV KAPLAN KOLESAR 8 POMANJSANA SLIKA