Glasbena družina Štravs

 

Zimske počitnice smo namesto dogodivščin na snegu preživeli ob glasbi. Skoraj vsak dan se je iz našega vrtca slišal kakšen zvok inštrumenta. V četrtek, 28. 2. 2019, pa se jih je slišalo več. K nam na obisk je prišla družina Štravs. S seboj so prinesli svoje inštrumente. Oče g. Alojzij Štravs je svojo družino predstavil in povedal, katere inštrumente igrajo. Julij nam je zaigral na kljunasto flavto, kasneje smo skupaj z njim tudi mi zapeli. Maša nam je zaigrala na klavir. Mohor in oče Alojzij sta zaigrala na klarinet, na prečni flavti pa ju je spremljala Agata. Ob njihovih zvokih smo vsi skupaj zaplesali. Zares je bilo čudovito poslušati vse te inštrumente in glasbenike kot so člani družine Štravs.

Želimo jim še veliko lepih skupnih melodij.    

Ema Zupanc

AV DRUZINA STRAVS 1AAAAV DRUZINA STRAVS 2AAAAV DRUZINA STRAVS 3AAAAV DRUZINA STRAVS 4AAAAV DRUZINA STRAVS 5AAAAV DRUZINA STRAVS 6AAAAV DRUZINA STRAVS 7AAAAV DRUZINA STRAVS 8AAAAV DRUZINA STRAVS 9AAA