Kino v vrtcu

Juhu, danes je dan za kino! »Kaj pa je sploh kino?« so se spraševali otroci. Vedeli so, da vzgojiteljice nekaj pripravljamo, ker je po celem vrtcu dišalo po kokicah, ki na samem dogodku ne smejo manjkati. Seveda v pravi kino nismo mogli iti, zato pa je kino prišel kar k nam v vrtec. Vzgojiteljice smo poskrbele, da je bilo vse tako, kot v pravem kinu. V posebni napravi smo najprej spekli polno skledo kokic, otroci pa so morali na blagajni kupiti tudi karte za ogled filma. No, filma sicer nismo pogledali, ker je bila na sporedu risanka Krtkova dobra dela. Kot v pravih kinomatografih so nas v prostor spustili le nekaj minut pred začetkom risanke. Posedli smo se na stole in vsak je dobil svojo posodico s kokicami.

Kaj pa vi? Kdaj ste bili nazadnje v kinu?

Katja Luznar

AV KINO 01AAAV KINO 02AAAV KINO 03AAAV KINO 04AAAV KINO 05AAAV KINO 06AAAV KINO 07AA