Radost oznanjam 2.del

 

V predprazničnih dneh smo pripravili prireditev v kulturnem domu Železniki z naslovom Radost oznanjam. Prepevali smo božične pesmi, igrali na instrumente in plesali. Nastopali so vsi otroci, tudi najmlajši so se vrteli ob pesmi Glej zvezdice božje. Otroci iz srednje skupine so bili pastirji, ki so darežljivo prinesli Jezusu darove.

Otroci iz starejše skupine so zaigrali igro vlog z naslovom Kralj prihaja. Zgodba pripoveduje o tem, kako so živali zvedele novico, da v gozd prihaja kralj. Prepirale so se o tem, kako bodo veličastno sprejele kralja,… hkrati pa so zamudile prihod pravega Kralja - rojstvo Jezusa v skromnem hlevu.

Marjeta Nastran

AV BOZICNICA 14AAaAV BOZICNICA 15AAaAV BOZICNICA 16AAaAV BOZICNICA 17AAaAV BOZICNICA 18AAaAV BOZICNICA 19AAaAV BOZICNICA 20AAaAV BOZICNICA 21AAaAV BOZICNICA 22AAaAV BOZICNICA 23AAaAV BOZICNICA 24AAaAV BOZICNICA 25AAaAV BOZICNICA 05AA