Zaključek šolskega leta 2017/2018

AV STOPALA 4AA

Zaključek šolskega leta so nam pripravili starši bodočih šolarjev, ki odhajajo jeseni v šolo. Pričakal nas je lep prazničen dan na Svetem Lenartu. Pričeli smo v cerkvi in počastili Marijo in se zahvalili za vse lepo, kar nas je spremljalo v preteklem šolskem letu. Nadaljevali smo pri šoli na Svetem Lenartu.

Otroci so bili ponosni, ker so že najstarejši v vrtcu in ker odhajajo v šolo. Otrokom smo podelili diplome in medalje za dosežke v preteklem šolskem letu.

Najlepše presenečenje so pripravili starši, ko so nam zaigrali igro vlog pravljice: Bi se gnetli na tej metli. Otroci so uživali ob gledanju svojih staršev in se neizmerno zabavali ob njihovi čudoviti igri, ki je potekala še ob njihovi spremljavi na male instrumente in ksilofon. Tako so starši otroke res lepo presenetili in jim v srce vtisnili spomin, ki ga ne bodo pozabili.

Hvala starši.

Bodočim šolarjem – malim maturantom pa SREČNO v šoli.

Vaša vzgojiteljica Marjeta

AV STOPALA 3AA