Bodoči vrtičkarji

V vrtcu se otroci zelo radi igrajo z dojenčki in igro vlog mamic. V ponedeljek, 7. 5. 2018, pa se nismo igrali, saj smo v vrtec dobili prav poseben obisk – mamice z dojenčki. Tega obiska so bili še posebno veseli 4 naši otroci. Martin Demšar se je razveselil sestrice Izabele, Leja bratca Žiga, Blaž sestrice Jerce in Meta sestrice Mance. Dojenčki so bili zares veseli, ko so nas opazovali in poslušali, ko smo jim zapeli nekaj pesmic. Mamice, sestrice in bratec pa so nam z veseljem pokazali, kaj vse potrebujejo dojenčki. Seboj so prinesli nekaj igrač, pleničk, dud ter tudi nosilk. Med tem pa so nam dojenčki pokazali, kako se že znajo premikati na blazini. Ker pa je vsega lepega enkrat konec, je tudi ta prijeten obisk minil. Sedaj je bil samo obisk, kmalu pa bodo zrasli in prišli v vrtec, kjer se bomo skupaj igrali. Do takrat pa jim želimo vse lepo.

Ema Zupanc

AV UMET 214AA