Poklic medicinske sestre

 

Ker v tem obdobju v vrtcu spoznavamo različne poklice, se nam je v sredo, 21. 2. 2018, predstavila medicinska sestra Jožica Potočnik.

Celotna igralnica se je spremenila v ordinacijo. V čakalnici so otroci nestrpno čakali, kdaj bodo na vrsti za pregled. Gospa Jožica je otrokom razložila, kaj vse dela v zdravstvenem domu in potem to otrokom tudi demonstrirala ter jih dobro oskrbela. Nekateri so imeli povito roko, drugi nogo, nekateri so dobili samo injekcijo, spet drugi pa so bili popolnoma zdravi.

Druženje je bilo za vse nas prav prijetno in lahko si predstavljate, da se je v naslednjih dneh vrtec spremenil v pravi zdravstveni dom.

Damijana Leben

AV MED SESTRA 1AAAV MED SESTRA 2AAAV MED SESTRA 3AAAV MED SESTRA 4AAAV MED SESTRA 5AAAV MED SESTRA 6AAAV MED SESTRA 7AA