Lovca na obisku

 

Teden smo zares lepo začeli. V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo na obisk dobili dva lovca. Urbana Jemca, ki je ati naše Eve in Mohorja Primožiča, ki pa je stric Žiga in Nejca Hudolina. Že sama obleka, ki sta jo lovca imela, sta otrokom pritegnila veliko zanimanja. Najprej smo si ogledali kratek film. Lovca sta s seboj prinesla zares veliko pripomočkov, s katerim sta otrokom nazorno prikazala njuno znanje o lovstvu, otroci pa so ju z zanimanjem poslušali. Ogledali in dotaknili pa so si lahko tudi trofej, kar jim je bilo najbolj všeč. Pogledali smo skozi daljnogled in preizkusili tudi ostale pripomočke, ki jih lovci uporabljajo. Otroci in vzgojiteljice se jima zahvaljujemo za njun čas in nazorno predstavitev njunega hobija – lovstvo. Pa tudi za sladko presenečenje.

Ema Zupanc

AV LOVCA 01AAAV LOVCA 02AAAV LOVCA 03AAAV LOVCA 04AAAV LOVCA 05AAAV LOVCA 06AAAV LOVCA 07AAAV LOVCA 08AAAV LOVCA 09AAAV LOVCA 11AAAV LOVCA 12AAAV LOVCA 10AA