Mamice z dojenčki na obisku

…Štorklja je iz toplih krajev včeraj k nam prispela, nam prinesla je dojenčka in je odletela…

Tole otroško pesem smo v ponedeljek, 18. 12. 2017, zapeli v vrtcu, saj so na obisk prišle mamice z dojenčki. Eva L. je bila še posebej vesela, saj je prišla sestrica Tjaša, Nejc B. se je razveselil bratca Jana in Veronika bratca Krištofa. Najprej smo jim zapeli nekaj pesmic, potem pa so nam mamice povedale, kako skrbijo za svoje dojenčke, mi pa smo jim z radovednostjo prisluhnili. Nato sta nam starejši sestrici in bratec pokazali, kaj so prinesli s seboj: pripomočke, igrače in oblačila za dojenčka. Med tem so se dojenčki na blazini zabavali s svojimi igračami in nas z zanimanjem opazovali.

Ker pa čas v tako dobri družbi hitro mine, smo se morali posloviti. Mamicam se zahvaljujemo za lepo dopoldne in jim želimo veliko veselih trenutkov z njihovimi dojenčki.

Ema Zupanc

AV NOVOROJENCKI 1AAAV NOVOROJENCKI 2AAAV NOVOROJENCKI 3AAAV NOVOROJENCKI 4AAAV NOVOROJENCKI 5AAAV NOVOROJENCKI 6AAAV NOVOROJENCKI 7AAAV NOVOROJENCKI 8AAAV NOVOROJENCKI 10AAAV NOVOROJENCKI 11AA