Predpraznični čas z družino Jelenc

 

Pred prazniki je čas, da se umirimo in sprostimo. Prav to nam je v torek, 19. 12. 2017, v vrtcu ustvarila družina Vide Jelenc. So glasbena družina, ki doma zelo radi skupaj zaigrajo in zapojejo, zato so s seboj prinesli instrumente ter jih predstavili. Dora nam je predstavila prečno flavto, Ana violino in Vidin oče kitaro. Vida in njena mami pa imata zelo lep glas, zato poskrbita za vokal. Otroci so na instrumente imeli možnost tudi zaigrati. Ker pa nam ni uspelo izvabiti iz instrumentov ton, ki smo si ga želeli, smo to prepustili družini Jelenc. Njim je šlo odlično. Zaigrali in zapeli so nam nekaj lepih božičnih pesmi in nam ustvarili veselo predpraznično vzdušje. Na koncu pa smo si ogledali še Božično zgodbo, ki jo je s pomočjo računalnika naredila Vidina mami, njej ati pa je poskrbel za melodijo v ozadju, ki jo je sam sestavil.

Hvala družini Jelenc za njihov čas in prijetno dopoldne, ki smo ga preživeli skupaj.

Ema Zupanc

AV DRUZINA JELENC 1AAAV DRUZINA JELENC 2AAAV DRUZINA JELENC 3AAAV DRUZINA JELENC 4AAAV DRUZINA JELENC 5AAAV DRUZINA JELENC 6AAAV DRUZINA JELENC 7AAAV DRUZINA JELENC 8AA