Adventna razstava na Občini Železniki

Na delavnici adventnih venčkov in voščilnic se je rodilo veliko ustvarjalnih idej in tako so nastali res lepi praznični izdelki. Prav tako pa smo tudi z otroki v vrtcu v predprazničnih dneh ustvarjali adventne venčke, voščilnice in se tako pripravljali na najlepši čas v letu. Izdelke otrok smo razstavili v prostorih Občine Železniki, saj tam popestrijo in poživijo prostore ter vzbujajo prav veselo praznično vzdušje. Poleg tega stene hodnika krasijo tudi plakati in risbe z različnimi tematikami, ki so jih otroci ustvarjali v vrtcu od začetka šolskega leta. Veseli smo, da z otroki lahko pripomoremo k praznični okrasitvi tudi drugod, ne le v vrtcu.

Irena Vodnik

 

obcina 1AAobcina 2AAobcina 3AAobcina 4AAobcina 5AAobcina 6AAobcina 7AAobcina 8AAobcina 9AAobcina 10AA