Adventna delavnica

V petek, 1. 12. 2017, je bil Antonov vrtec odprt do večernih ur in prav živahno je bilo v njem, kajti družine otrok našega vrtca so bile povabljene k skupnemu ustvarjanju. Bližala se je 1. adventna nedelja, zato je bilo oblikovanje in krašenje adventnih venčkov vsem v veliko veselje. Ni lepšega kot to, da domov prinesemo nekaj, kar je delo otroških rok in nas bo združevalo 4 tedne do božiča. Na voljo je bil raznovrsten material, ki je spodbujal h kreativnosti. Da pa bodo lahko razveselili tudi svoje prijatelje, so imeli možnost izdelati še voščilnice. Otroci so bili pri delu zelo samostojni, seveda pa so v ustvarjanju uživali tudi odrasli.

Nežka Čufar

Adventni čas 3AA

Adventni čas 4AA

Adventni čas 5AA

Adventni čas 7AA

Adventni čas 11AA

Adventni čas 12AA

Adventni čas 14AA

Adventni čas 18AA

Adventni čas 23AA

Adventni čas 26AA

Adventni čas 28AA

Adventni čas 29AA

Adventni čas 33AA

Adventni čas 36AA

Adventni čas 37AA

Adventni čas 39AA

Adventni čas 46AA

Adventni čas 51AA

Adventni čas 53AA