Obisk v podjetju Mebor d.o.o.

 

V vrtcu smo veseli, ko nas starši naših otrok razveselijo z obiskom. Veseli smo tudi, ko se na obisk h komu odpravimo. To smo storili tudi v prejšnih dneh, ko smo se z avtobusom odpeljali v podjetje Mebor, kamor nas je povabila družina Mesec. Sprejela sta nas mamica in ati naših dveh vrtičkarjev: Erika in Aljaža. Srečali smo tudi njunega strica, babico in dedka, ki je tudi ustanovitelj tega podjetja. V podjetju je zaposlen tudi Larin ati, ki nam je pokazal, kako poteka delo strojnega inženirja - konstrukterja. Kasneje smo si z zanimanjem ogledali postopek izdelovanje tračnih žag. V hali smo srečali viličarja, v katerega smo se lahko tudi usedli. Za konec so nam pripravili še lepo pogostitev.

Za ves njihov trud in čas, se jim zahvaljujemo.

Katja Luznar

AV MEBOR 01AAV MEBOR 02AAV MEBOR 03AAV MEBOR 04AAV MEBOR 05AAV MEBOR 06AAV MEBOR 06 2AAV MEBOR 07AAV MEBOR 08AAV MEBOR 09AAV MEBOR 10AAV MEBOR 11A