Na obisku v knjižnici

 

Z avtobusom smo se peljali na Češnjico, ker smo se namenili v knjižnico. Tam nas je sprejela knjižničarka Tatjana Šmid. Otroci so z radovednostjo prisluhnili gospe Tatjani, ko jim je predstavljala knjižnico. Največ navdušenja so pokazali predvsem nad tem, kakšna je pestrost v obliki knjig. Zelo jih je zanimalo, kaj je v kovčkih, ki si jih je možno tudi izposoditi. Seveda smo prisluhnili pravljici, ki jo je povedala knjižničarka. Otroci so imeli veliko želja, ko smo si izposodili knjige v knjižnici, tako da imamo sedaj dovolj gradiva za branje v vrtcu.

Najlepše se zahvaljujemo knjižničarki Tatjani Šmid za strokovno in prijetno predstavitev knjižnice.

Marjeta Nastran

AV KNJIZNICA 17 01DDAV KNJIZNICA 17 02DDAV KNJIZNICA 17 03DDAV KNJIZNICA 17 04DDAV KNJIZNICA 17 09DDAV KNJIZNICA 17 10DDAV KNJIZNICA 17 05DDAV KNJIZNICA 17 06DDAV KNJIZNICA 17 07DDAV KNJIZNICA 17 08DD