Šolarji v vrtcu 1. del

Še dobro, da so bile počitnice. Tudi v Antonovem vrtcu se jih vsako leto veselimo, ker nas obiščejo šolarji – nekdanji vrtičkarji. Tokrat so prišli v petek, 4. 11. 2016 in sicer prvi, drugi in tretji razred. Naša skupna igra je nekaj posebnega, saj šolarji obujajo spomine na to, s čim so se radi igrali, ko so bili še v vrtcu in spoznavajo nove igrače, ki jih takrat še ni bilo.

Seveda pa srečanje ne mine brez skupnega petja, kajti pesem nas povezuje in nam ogreje srce. Vsakega gosta v našem vrtcu tudi postrežemo. Šolarji še dobro vedo, kako gospa Nataša odlično kuha in peče, zato so že ob prihodu ugibali, kaj tako lepo diši. Tokrat so bili mafini, ki so ob slovesu res teknili.

Nežka Čufar

 

SkupinskaAASolarji 1AASolarji 2AASolarji 8AASolarji 10AASolarji 13AASolarji 15AASolarji 19AASolarji 26AASolarji 31AA