Obisk knjižnice Ivana Tavčarja v Železnikih

V sredo, 8. 6. 2016, smo se z otroki starejše in srednje skupine odpravili na obisk knjižnice Ivana Tavčarja v Železnikih. Pot do tja je bila vse prej kot kratka. V knjižnici nas je pričakala gospa knjižničarka. Otroci so ji povedali, da smo prišli po knjige o vesolju. Knjižničarka nam je pokazala, na kateri polici bomo našli vse o vesolju. Izbrali smo veliko knjig, ki smo jih odnesli v čitalnico. V čitalnici nam je vzgojiteljica Damijana prebrala pravljico Lestev do zvezd. Pogledali smo si tudi, kje je prostor, kjer najdemo pravljice, zgodbe in pesmi za majhne otroke. Nato smo si izposodili nekaj knjig, prijazna knjižničarka pa je vsakemu otroku na roko odtisnila štempiljko.

Katja Luznar

AV KNJIZNICA 04AAAV KNJIZNICA 06AAAV KNJIZNICA 05AAAV KNJIZNICA 08AAAV KNJIZNICA 01AAAV KNJIZNICA 07AAAV KNJIZNICA 11AAAV KNJIZNICA 14AA