Letovanje 2016-1.del

 

Že zjutraj v vrtcu smo komaj čakali, da se z bodočimi šolarji odpravimo novim dogodivščinam naproti. Med potjo s kombijem smo veselo peli ter se veselili prvega dneva letovanja. Po obisku Brezij nas jepot vodila na Bled. Tu smo si lahko zelo od blizu ogledali raco, racmana, ptičke in laboda. Zelo živahna in zanimiva je bila vožnja s turističnim vlakom, kjer smo si ogledali okolico jezera. Otroci pa so se najbolj razveselili kopanja v hotelu Wellness Živa, kjer smo se spuščali po toboganu, skakali in plavali. Na poti nazaj smo se ustavili v Škofji Loki v Osnovni šoli Jela Janežiča. Gospa Jana Dolenec nam je predstavila prav posebno »čarobno« sobo, v kateri nas je umirila tiha glasba, različne posebne lučke in svetleči predmeti, akvarij z mehurčki, vodna postelja ter različni mehki vzglavniki. Bilo je res čarobno in prav posebno doživetje. Za konec pa smo se ustavili še na sladoledu. Pot nas je vodila do končne postaje: Dražgoše. V Dražgošah smo se prijetno namestili, se igrali družabne igre in namizni nogomet, prav kmalu pa tudi zaspali. Polni veselja in vtisnjenih lepih trenutkov smo že bili v pričakovanju naslednjega dne.

Irena Kokalj

AV LETOVANJE 2016 01DDAV LETOVANJE 2016 02DDAV LETOVANJE 2016 03DDAV LETOVANJE 2016 04DDAV LETOVANJE 2016 05DDAV LETOVANJE 2016 06DDAV LETOVANJE 2016 07DDAV LETOVANJE 2016 08DDAV LETOVANJE 2016 13DD