Dve predstavi

V torek, 19. aprila, sva z vzgojiteljico Damijano za vse otroke vrtca pripravili lutkovno predstavo Polž Vladimir gre na štop. Zgodba se lepo povezuje z aprilskim tematskim sklopom živali in rastline, saj v njej nastopajo same živali. Lutke sem v vrtec prinesla jaz, izdelale pa smo jih skupaj s še štirimi sošolkami na Pedagoški fakulteti. Otroci so v predstavi zelo uživali, saj so se že vmes glasno smejali, na koncu pa so nama veselo zaploskali.
Že čez dva dneva smo zopet videli zanimivo predstavo. Obiskala nas je Helena Kuhar, Karlina in Matevževa mamica, in nam zaigrala Rdečo Kapico.
Čeprav je vse vloge odigrala sama, se je odlično izkazala, saj je s svojim glasom, načinom gibanja in petjem zelo dobro predstavila različne karakterje. Otroci so bili nad predstavo navdušeni, zato so s Heleno na koncu zapeli še pesem o Rdeči Kapici. V vrtcu je pustila kape, ki jih je uporabljala pri dramatizaciji, tako da so se tudi otroci v naslednjih dneh vživeli v vloge in jih odigrali.

Študentka Urška Potočnik

AV IGRA 1 1ddAV IGRA 1 2ddAV IGRA 1 3ddAV IGRA 1 4ddAV IGRA 1 5ddAV IGRA 2 1ddAV IGRA 2 2ddAV IGRA 2 3ddAV IGRA 2 4dd