Dolenja vas – Jahalna šola Pot

 

Po ogledu kmetije smo se z avtobusom odpeljali še do Dolenje vasi k Jahalni šoli Pot. Tam nas je gospod Jani Guzelj lepo sprejel in nas povabil, da smo si ogledali konje ter jih tudi pobožali. Otroci so bili več kot navdušeni, ko so izvedeli, da bo lahko vsak konja tudi jahal. Gospod je vsakega otroka posedel na konja in ga spremljal en krog. Na koncu pa je tudi sam sedel na konja ter odjahal nekaj krogov v kasu, galopu… Veselje otrok je bilo nepopisno. V zahvalo za podarjeno jahanje in njegov čas smo mu izročili majhno darilo ter izrekli en velik HVALA. Dopoldne je vsem nam prehitro minilo, vendar smo se nazaj vrnili s še eno čudovito izkušnjo in spominom.

Ema Zupanc

AV KONJ 01AAAV KONJ 02AAAV KONJ 03AAAV KONJ 04AAAV KONJ 05AAAV KONJ 06AAAV KONJ 07AAAV KONJ 08AAAV KONJ 09AAAV KONJ 10AAAV KONJ 11AAAV KONJ 12AAAV KONJ 14AA