Z avtobusom na kmetijo

 

V sredo, 20. 4. 2016, smo se vsi odpravili na izlet. Otroci so bili zelo veseli, ko so izvedeli, da se bomo na izlet peljali z avtobusom. Za najmlajše je bilo to prvič. Navdušenja pa niso skrivali niti bodoči šolarji. Najprej smo se ustavili na Studenem in si ogledali kmetijo pri Prešn´k . Z gospodom smo odšli v hlev, kjer smo si ogledali krave, opazili pa smo tudi lastovice in njihovo gnezdo. Nato smo si v kozolcu ogledali še vse stroje in razložil nam je, za kaj jih uporabljajo na kmetiji. Veliko veselje je bila vožnja okrog kozolca. Za konec pa smo se posladkali s piškoti, ki jih nam jih je pripravila gospa ter se malo poigrali na njihovih igralih. Veseli in hvaležni smo jim, ker so nas tako lepo sprejeli in da smo se pri njih imeli tako lepo.

Ema Zupanc

AV KMETIJA 01AAAV KMETIJA 02AAAV KMETIJA 05AAAV KMETIJA 06AAAV KMETIJA 07AAAV KMETIJA 08AAAV KMETIJA 09 22AAAV KMETIJA 10AAAV KMETIJA 11AA