Tradicionalni slovenski zajtrk

Letos je bil petek, 20. 11. 2015, v Antonovem vrtcu še posebej slovesen dan. Na tradicionalnem slovenskem zajtrku so se nam pridružili gospod župan Anton Luznar, gospa Martina Logar, svetovalka za družbene dejavnosti in gospod podžupan Matej Šubic. V okviru praznovanja 20 letnice vrtca smo načrtovali tudi ta dan kot pomemben kamenček v mozaiku slavnostnih dogodkov. Hrana nam daje energijo za ves dan, hkrati pa so obroki oblika druženja. Današnje je bilo res prijetno in sproščeno, domače dobrote so kar same vabile k pokušanju.

Samopostrežni način priprave lokalno pridelane hrane je naš vsakdan, ker se zavedamo, da je za otroke dovolj dobro le najboljše. Uživanje hrane v prijetnem vzdušju, estetsko urejenem okolju in brez naglice je dobra popotnica za zdrav način prehranjevanja tudi za nadaljnje življenje.

Nežka Čufar

Zajtrk 1AAZajtrk 2AAZajtrk 4AAZajtrk 5AAZajtrk 8AAZajtrk 10AAZajtrk 13AAZajtrk 14AAZajtrk 16AAZajtrk 15AA