Srečanje družin katoliških vrtcev na Brezjah

V soboto, 24. 5. 2008, je bilo na Brezjah prvo srečanje družin katoliških vrtcev z namenom povezati otroke in družine iz vseh 15 slovenskih katoliških vrtcev in prositi za blagoslov pri našem delu. Ob 11.30 je bila sveta maša, ki jo je daroval murskosoboški župnik Martin Horvat, somaševala sta Blaž Gregorc, vrhniški župnik in predsednik društva katoliških vzgojitelljic in vzgojiteljev in ravnatelj Antonovega vrtca Andrej Jemec. Berilo je prebral Marijin ari Matej Šubic. Vsak vrtec je pri darovanju prinesel na oltar hleb kruha. Iz našega vrtca ga je spekla Ajdina mami, Katarina Peternelj in ga po sveti maši tudi razdelila. Druženje s pesmijo in igro se je nadaljevalo na dvorišču. Iz Antonovega vrtca nas je k Mariji Pomagaj poromalo okrog 100 in čeprav smo med najmanjšimi vrtci, smo bili najštevilčnejši.

av srecanje druzin 01

av srecanje druzin 18 av srecanje druzin 19

av srecanje druzin 25 av srecanje druzin 46